ПОСЛУГИ

Вид послуг

1. Консультативний прийом онколога-хірурга, онкогінеколога, онко-уролога, онко-мамолога, в т.ч. на дому.

2. Діагностика-клініко-біохімічна лабораторна, імуноферментна, УЗ-діагностика, ендоскопічна діагностика захворювань дихальної системи, шлунково-кишкового тракту (в т.ч. лапороскопія) і цистоскопія.


3. Цитологічне і гістологічне дослідження для діагностики пухлинних і передпухлинних захворювань (всі види біопсій).


4. Амбулаторне лікування-хірургічне та електрохірургічне лікування пухлинних і передпухлинних захворювань різних локалізацій, лапаро - і торакоцентез (в т.ч. на дому). Перев'язки, амбулаторна медикаментозна хіміотерапія, інфузійна терапія.


5. Променева діагностика-рентген дослідження органів грудної клітини, шлунково-кишкового тракту, кістково-суглобової системи, сечостатевої системи, молочної залози, ЛОР органів (додаткові пазухи) і т.д. спеціальні методики.

                                      Рентгенівська установка " РУМ7»

                                      Рентгенівська установка " РУМ7» 

6. УЗ-дослідження органів черевної порожнини, жіночої статевої системи, сечостатевої системи, щитовидної і молочних залоз.

                                                Кабінет УЗ-діагностики

7. Радіологічне відділення: дозиметричний контроль, променева терапія злоякісних пухлин і неопухольових захворювань запально-дегенеративної природи та ін.

                                      Кабінет дистанційної гамма-терапії

8. Хірургічне відділення-всі види інфузій (при необхідності з катетеризацією центральних і периферичних вен), лімфотропна, ендолімфатична, лікарська і хіміотерапія, всі види підготовки до операції (очищення кишечника), накладення сечових і калових свищів (розвантажувального типу).

                                                  Операційний блок

9. Виконання всіх видів оперативних втручань при доброякісних, передпухлинних станах і злоякісних пухлинах м'яких тканин, молочної залози, органів черевної порожнини та урологічні операції, операції на жовчних шляхах і жіночих статевих органах, діагностичні гінекологічні маніпуляції (комбіноване і комплексне лікування) з використанням всіх видів місцевої, регіонарної та загальної анестезії.


10. Консервативне лікування при передпухлинних захворюваннях і злоякісних пухлин (хіміопроменева терапія, лазерна терапія).


Это весь материал данного блока.